Rok 2017 z PlayStation 4

Rok 2017 z PlayStation 4Posiadacze konsoli PlayStation 4 nie mogli narzekać na rok 2016, który przyniósł im doskonałe gry zarówno ekskluzywne (wydawane tylko na PS) jak i produkcje przeznaczone na kilka platform. Ubiegły rok przyniósł nam m.in. The Division, Street Fighter V, Dark Souls III, Overwatch, Doom, Uncharted 4, Deus Ex: Mankind Divided, Rise of the Tomb Raider, Watch Dogs 2, Final Fantasy XV czy The Last Guardian.

Wszystkie te gry i wiele innych tytułów cieszyły się i nadal cieszą ogromną popularnością wśród graczy, którzy spędzili z nimi wiele wypełnionych przygodami godzin. Rok 2017 zapowiada się równie, a może nawet i lepiej! Niedawno Sony PlayStation opublikowało w sieci filmik, w którym prezentuje wybrane gry, które pojawią się ekskluzywnie na PS4.

Na liście znalazły się takie produkcje jak Yakuza 0, Horizon Zero Dawn, NieR: Automata, Ni-Oh, Gran Turismo, Hell Blade, Uncharted The Lost Legecy czy kultowy PaRappaTheRapper.

Już sama lista gier ekskluzywnych może przyprawić o szybsze bicie serca każdego fana produkcji firmowanych przez Sony, a do niej wiele osób z chęcią dopisałaby także nowego God of War czy The Last of Us Part II, których daty premiery nie są jednak jeszcze znane.

W oczekiwaniu na exclusivy nie będziemy się jednak nudzić, bowiem kolejna porcja gier cross-platformowych jest już rozplanowana na najbliższych kilka miesięcy. Już pod koniec stycznia 2017 odwiedzimy przeklęty dom w nowej jeszcze mroczniejszej odsłonie Resident Evil 7 czy wcielimy się rolę japońskiego mafioza w Yakuza 0.

W lutym zmierzymy się z piekielnie trudną rozgrywką w Ni-Oh, przemierzając ziemie samurajów. W walentynki 14.02.17 wcielimy się w rycerza, samuraja lub wikinga w starciach na śmierć i życie w For Honor, a pod koniec lutego przeniesiemy się w czasy klasycznych izometrycznych RPG-ów odwiedzając mroczne tajemnice Torment: Tides of Numenera.

Marzec nie pozwoli nam się nudzić, bowiem premiery w tym miesiącu mają prawdziwe hity, zaczynając od Horizon Zero Dawn, przez Ghost Recon Wildlands i NieR: Automata, a na wyczekiwanym przez miliony graczy na całym świecie Mass Effect Andromeda kończąc!

W kwietniu fani jRPG zaspokoją swoje pragnienia dzięki Persona 5, a militarni miłośnicy wcielą się w elitarnego snajpera w Sniper Ghost Warrior 3.

Jak widać pierwsze cztery miesiące są pełne doskonałych tytułów, w które zagramy na PlayStation 4, a wiele innych hitów czeka na oficjalne potwierdzenie daty wydania w Polsce i na świecie. Jedno jest jednak pewne – rok 2017 będzie wspaniałym przeżyciem dla każdego gracza!

Bookmark the permalink.

Comments are closed