Marzec – miesiąc gorących premier

Czas pędzi jak szalony, tak niedawno rozpływaliśmy się nad styczniową premierą Resident Evil VII czy lutowym zaskoczeniem, jakim okazał się Nioh na PS4, a już rozpoczął się marzec, a wraz z nim najlepszy i najgorętszy okres konsolowych premier i nie tylko.

 

nintendo switch

Nie można wspomnieć o premierach w tym miesiącu bez wzmianki o nowej konsoli Nintendo Switch oraz flagowego tytułu na nową platformę. Mowa oczywiście o The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Od premiery 3 marca na świecie panuje Nintendo-euforia, a w wielu miejscach Switch został całkowicie wyprzedany w dniu, w którym pojawił się na sklepowych półkach. Stworzenie prawdziwie hybrydowej konsoli, umożliwiającej grę na ekranie telewizora oraz zabranie rozgrywki gdzie tylko zechcemy najwyraźniej przypadło graczom do gustu, a oceny jakie zebrała kolejna odsłona Zeldy od wielu prominentnych mediów branżowych zachęciła do kupna również tych mniej zdecydowanych.

 

horizon zero dawnPoczątek marca to również europejska premiera Horizon Zero Dawn, exclusive’a wydanego na PlayStation 4, który również zebrał bardzo wysokie noty i pochwały zarówno za opowiedzianą historię, jak i za technologię i mechanikę, która napędza grę.

 

Przed nami również premiery Ghost Recon: Wildlands, a kilka dni później NieR: Automata. Jeden i drugi tytuł z pewnością przyciągnie wielu graczy przed konsole, zapewniając rozrywkę na wiele dni, a nawet tygodni, a to dopiero początek miesiąca!

14 marca na PlayStation 4 i Xbox Ona trafi nowa odsłona bardzo dobrze przyjętego Styx, gdzie wcielimy się w czyhającego w cieniu goblina zabójcę. Gra z pewnością zaoferuje fanom serii nowe, ciekawe rozwiązania i możliwości eliminacji wrogów, które przypadną do gustu wielbicielom skradania się i planowania swojej rozgrywki.

mass effect andromedaNico ponad tydzień później swoją premierę ma niekwestionowany hit tego roku, na który czekają miliony graczy na całym świecie. Chodzi oczywiście o Mass Effect Andromeda, czwartą odsłonę kultowej serii osadzonej w uniwersum Sci-Fi. Tym razem nie wcielimy się jednak w komandora Sheparda, a poznamy losy całkiem nowej załogi, która wyruszy w podróż by zbadać zakamarki nowej galaktyki – Andromedy. BioWare co kilka dni karmi nas nowymi informacjami i filmikami z rozgrywki, które wyglądają fascynująco.

 

W macu czekają nas również premiery takich tytułów jak: Troll and I, LEGO Worlds, Star Trek: Bridge Crew, Vikings: Wolves of Midgard oraz nowe DLC do Dark Souls 3 – The Ringed City.

 

Nie ma wątpliwości, że wkroczyliśmy właśnie w najgorętszy sezon dla graczy, a każdy kolejny tytuł przyciągnie przed konsole i komputery niezliczone ilości fanów na całym świecie.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed